телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Учні 4 та 9 класів цього року не складатимуть державну підсумкову атестацію. Одинадцятикласники замість ЗНО – мультипредметний тест

Учні 4 та 9 класів цього року не складатимуть державну підсумкову атестацію. Одинадцятикласники замість ЗНО – мультипредметний тест

|

Міністерство освіти та науки України повідомило, що для учнів 4 та 9 класів цьогоріч скасували складання державної підсумкової атестації.

7 січня 2023 року Міністерство юстиції України повернуло заюстований наказ МОН про скасування ДПА. Таким чином, у цьому році учні 4 і 9 класів державну підсумкову атестацію складати не будуть, про це повідомив в соціальних мережах Міністр освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, найближчим часом Верховна Рада також ухвалить закон про скасування ЗНО і для учнів 11 класів. Після закінчення школи вони складатимуть вступні випробування у форматі національного мультипредметного тесту.

Обов’язковими предметами будуть – українська мова й математика. Один предмет – на вибір. Торік серед обов’язкових – була історія України.

Додамо, в Україні минулого року через повномасштабне вторгнення окупантів для учнів 11 класів було скасовано зовнішнє незалежне оцінювання – замість нього школярі складали національний мультипредметний тест.


© Ковельська міська рада.