телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Важливо знати пільговикам

|

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2022 року № 263 «Деякі питання забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів в умовах воєнного стану», з метою недопущення витоку інформації, що міститься в єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги (далі – ЄДАРП), про пільговиків, які мають право на пільги відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» було тимчасово вилучено з районних та міських баз даних ЄДАРП електронні картки пільговиків.

Нарахування та виплата пільг здійснювалася на центральному рівні згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 07.03.2022 року № 215 «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» на підставі даних, наявних в центральному сховищі Мінсоцполітики України.

Водночас, з метою належного забезпечення надання передбачених законодавством пільг Мінсоцполітики за погодженням з Мінветеранів в липні прийнято рішення поновити доступ до електронних карток пільговиків в районних та міських базах даних ЄДАРП.

У липні 2022 року буде проведено нарахування пільг за липень, які пільговики отримають в серпні 2022 року. Після доопрацювання програмного забезпечення дані про виплачені/невиплачені кошти з лютого по червень 2022 року будуть передані органам соціального захисту населення для проведення звіряння та перерахунку пільг за необхідності.

Що стосується зміни постачальника газу, нараховані безготівкові кошти пільги на рахунки організації, що припинила надавати послуги («Волиньгаззбут»), будуть зараховані за інші послуги або накопичені на рахунку пільговика.

Працівниками управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради буде проведена робота із заміни старих особових рахунків на нові в найкоротші терміни.

Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення


© Ковельська міська рада.