телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Відбулось чергове засідання виконкому

|

У ході роботи було розглянуто понад двадцять питань порядку денного.

Про роботу управління соціального захисту населення з реалізації повноважень державної соціальної політики інформувала начальник структурного підрозділу Софія Сагаль.

 

Вона наголосила, що установа забезпечує виплати усіх видів допомог, компенсацій, пільг та житлових субсидій.
Посадовці працюють з найбільш вразливими категоріями населення: малозабезпеченими сім’ями, особами з інвалідністю, одинокими матерями, багатодітними родинами.

Управління в травні 2022 року з державного бюджету отримало понад 21,8 млн грн. Кошти спрямували на виплати нарахованих державних допомог, компенсацій, пільг і житлових субсидій мешканцям територіальної громади.

Відповідно до делегованих повноважень структурним підрозділом проводяться видатки з місцевого бюджету на:
– виплату різного виду матеріальних допомог, в тому числі матерям воїнів загиблих в зоні АТО і ООС до Дня матері і на утримання дітей до 18 років з числа сімей мобілізованих військовослужбовців, які опинилися в складних життєвих обставинах;
– відшкодування додаткових пільг;
– фінансова підтримка громадських і благодійних організацій;
– виплата компенсацій.

Крім цього, ведеться робота з внутрішньо переміщеними особами. Їм надаються відповідні роз’яснення, опрацьовуються шляхи вирішення проблемних питань. Впродовж березня – травня призначено допомогу на проживання на загальну суму 18 млн грн.

Начальник управління освіти Віктор Бичковський поінформував членів виконкому про відкриття трьох чергових дитсадків. Завдяки спільним зусиллям міської влади, комунальних служб та колективів закладів дошкільної освіти у них тепер найпростіші укриття в хорошому стані.

“Мав можливість переконатися у цьому. Адже учора був у двох ЗДО. Впевнений, що дошкільнята тут почуватимуться комфортно і затишно. І найголовніше – будуть у безпеці”, – зауважив міський голова Ігор Чайка.

Під час засідання члени виконкому також прийняли ряд рішень з питань захисту прав дітей, благоустрою, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

 


© Ковельська міська рада.