телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Відбулось засідання виконавчого комітету

|

Сьогодні, 11 серпня, на черговому засіданні виконкому розглянуто понад двадцять питань.

Про хід підготовки закладів освіти територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період інформував начальник профільного управління Віктор Бичковський.

Він наголосив, що нині першочергове завдання – облаштування найпростіших укриттів. Їх мають уже п’ять ліцеїв і три садки Ковеля. Нині ведуться ремонти ще у чотирьох садках та двох школах. Замовлено проєктно-кошторисну документацію на будівництво нових укриттів та на здійснення ремонтів підвальних приміщень у чотирьох закладах.

 

 

На ці потреби з міського бюджету виділяються необхідні кошти. Зокрема, на липневій сесії ще було скеровано 2 мільйони 344 тисячі гривень.

Сьогодні виконком скасував своє рішення “Про тимчасове призупинення справляння батьківської плати за послуги, що надаються бюджетними установами територіальної громади”, прийняте у квітні.

Це стосується школи мистецтв, дитячої художньої школи імені Андроника Лазарчука, народного дому «Просвіта», публічної бібліотеки, а також спортивного залу та басейну Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Євгена Кондратовича.

Надалі у Ковелі діятиме комісія з обстеження житлових будинків для визначення протяжності, технічного стану трубопроводів теплових мереж та гарячого водопостачання. На засіданні затверджено Положення та персональний склад.

Основні повноваження:

-обстеження житлових будинків (приміщень) на предмет встановлення їх відповідності технічним вимогам .

– надає висновки щодо технічного стану трубопроводів теплових мереж та гарячого водопостачання та доцільності проведення в них ремонтних робіт.

– доводить до відома балансоутримувача (управителя) рішення щодо технічного стану трубопроводів теплових мереж та гарячого водопостачання.

До роботи комісії, крім фахівців управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, комунальних підприємств, залучатимуться голови ОСББ.
На виконкомі прийнято рішення з питань захисту прав дітей, соціального спрямування, про погодження режиму роботи магазину, надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами.


© Ковельська міська рада.