телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися у Ковельській територіальній громаді, можуть отримати додаткові грошові виплати

Внутрішньо переміщені особи, які зареєструвалися у Ковельській територіальній громаді, можуть отримати додаткові грошові виплати

|

Міністерством соціальної політики України укладено меморандум про взаєморозуміння з Всесвітньою продовольчою програмою, відповідно до якого внутрішньо переміщені особи з числа найбільш вразливих груп отримають додаткові до державних програм грошові виплати.

Вони будуть проводитись за три місяці в розмірі 2220 грн на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більше, ніж для трьох осіб.

Готівкові виплати від Організації об’єднаних націй громадянам України, які покинули свої домівки через війну, здійснюватиме Всесвітня продовольча програма ООН (World Food Programme, WFP) через систему Western Union в ПриватБанку.

3 травня 2022 року Ковельська міська рада на місцевому рівні уклала угоду із Всесвітньою продовольчою програмою ООН про надання грошової допомоги постраждалому населенню України в результаті конфлікту в Україні в рамках обмеженої програми ВПП в Україні. Це стосується лише внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих у Ковельській територіальній громаді.

Реєстрація та видача громадянам спеціальних токенів (QR КОДІВ) проводиться управлінням соціального захисту населення за адресою: вул. Незалежності, 148.

Люди, які мають довідки внутрішньо переміщених осіб, можуть отримати зазначені токени для онлайн-зарахування грошової допомоги.

У них буде вказано URL-адресу до інтернет-сайту ВПП для подачі заяви на допомогу, номер партії (серійний номер для кожного токена), а також унікальний код.

Всесвітня продовольча програма надсилатиме грошові перекази людям, які успішно зареєструвалися.

Токени надаються внутрішньо переміщеним особам безкоштовно з повним урахуванням їх безпеки.

Більш детальну інформацію можна отримати за номером телефону: (03352) 53034.

Світлана Созонік, заступник начальника управління
соціального захисту населення


© Ковельська міська рада.