Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Вихованки ДЮСШ №1 імені Петра Стуса успішно виступили на Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби

|

У місті Звягель Житомирської області відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2009–2011 років народження. На килимах змагалися понад 400 спортсменів із 17 областей України.

Свою майстерність продемонстрували й вихованки Ковельської ДЮСШ №1 імені Петра Стуса. У ваговій категорії до 46 кг Анна Поляк впевнено дійшла до фіналу та виборола срібну нагороду, поступившись лише суперниці з Житомира. У категорії до 61 кг Олександра Малашевська боролася за «бронзу», проте цього разу перемога дісталася представниці Києва.

Наші спортсменки здобули цінний досвід на престижному турнірі. Побажаємо їм наполегливості й успіхів на чемпіонаті України, який невдовзі відбудеться в Черкасах.

 

Олег Стус, голова федерації

спортивної боротьби м.Ковеля


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту