Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Вихованки КДЮСШ ім. Є. Кондратовича вибороли «золоті» нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики

|

Днями Волинська область приймала чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. За його результатами проходив відбір на чемпіонат Європи, який відбудеться у серпні в Фінляндії.

У складі збірної команди нашої області вихованки КДЮСШ ім. Є. Кондратовича здобули «золоті» нагороди.

Уляна Степанюк стала чемпіонкою України з бігу на 100 м.

В естафеті 4х100 м одразу три ковельчанки здобули перемогу – Ангеліна Заскальна, Руфіна Котік та Діана Примачук.

Вітаємо спортсменок, їх тренерів Аллу Повх та Петра Карпука з чудовим результатом, а Уляні бажаємо вдалого, результативного виступу на змаганнях у Фінляндії.


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту