



Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ковельської міської ради. Серед прийнятих рішень та розглянутих питань:
– У Ковелі працюють над запровадженням цифрової платформи «СІТІ». Для координації її впровадження створено робочу групу. Майбутній мобільний застосунок об’єднає міські сервіси та забезпечить мешканцям зручний доступ до них в єдиному цифровому просторі. Реалізація проєкту відбуватиметься поетапно — від найбільш затребуваних громадою сервісів до повного функціоналу платформи.

– Управлінню культури, молоді, спорту та туризму надано дозвіл на розробку проєктної документації для встановлення автоматичного пристрою обмеження доступу транспортних засобів на територію за адресою вул. Незалежності, 89 зі сторони вулиці Міцкевича.
– Для домогосподарств без лічильників води продовжено період нарахування за полив. Виконавчий комітет вніс зміни до порядку розрахунку оплати за послуги водопостачання та водовідведення для споживачів, які не мають приладів обліку. Відтепер період нарахування за полив присадибних ділянок та зелених насаджень триватиме з травня по вересень включно. Таким чином до переліку місяців, за які здійснюються такі нарахування, додано вересень.

– Погоджено демонтаж самовільно встановленої тимчасової споруди, що розташована на вулиці Модеста Левицького біля в’їзду на територію ліцею № 7 м. Ковеля.
– Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про роботу Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №1 імені П. Стуса».
– Ухвалено низку рішень з інших важливих питань. Зокрема, щодо захисту прав дітей, розподілу, обліку та приватизації житла, а також інших соціально важливих напрямів життєдіяльності громади.