телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Як зробити писанку: майстер-клас організували для гостей нашого міста

Як зробити писанку: майстер-клас організували для гостей нашого міста

|

Напередодні Великодніх свят у галереї мистецтв відбувся майстер-клас з писанкарства. Його влаштували Світлана Солодун та Оксана Цюп’яшук для діток, які приїхали з різних регіонів України.
Упродовж години під керівництвом закоханих в свою справу художниць, тривало перетворення звичайного яйця у витвір мистецтва.

 

 

 

Малеча навперебій просила фарбувати їх писанки у кольори національного прапора. Малюнки теж були патріотичні. Діти дуже раділи, що у них все вдалось.

“Для більшості – це перше знайомство з прадавнім українським мистецтвом, Приємно, що все більше родин приходять до нас на заняття. Хочеться вірити, що ця терапія мистецтвом їм допомагає. Писанкарство – досить непроста техніка, але нікого не лишає байдужим”, – говорить Оксана Цюп’яшук.

 

 

 

Її колега Світлана Солодун розповідає, що зараз її діти разом з бабусею перебувають в Утені. Це литовське місто-партнер Ковеля. І там їх теж навчали писанкарству, допомагали поринути в атмосферу Великодніх свят. А ще учні місцевої художньої школи підготували серію малюнків про Україну. І тепер вони прикрашають автобусні зупинки та вулиці міста.

 

 

“А ми теж прагнемо, аби нашим гостям було добре у Ковелі. Вони відчували увагу й турботу. А такі творчі зустрічі сприяють цьому”, – додає Світлана.

Додому діти понесли яскраві барвисті писанки, як символ віри та надії. А від управління культури, молоді, спорту та туризму кожен отримав у подарунок іграшку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.