



На минулих вихідних у ДЮСШ імені Євгена Кондратовича відбувся турнір з волейболу “Осіння зустріч” серед дівочих команд 2008 р.н. і молодших.

У змаганнях взяли участь шість команд: збірна Ковельської ТГ, ДЮСШ №1 імені Петра Стуса, ДЮСШ імені Євгена Кондратовича, ВОДЮСШ (м. Луцьк), збірна Любешівської ТГ, ДЮСШ №1 (м. Червоноград).
У результаті “золото” турніру вибороли спортсменки Волинської обласної ДЮСШ, “срібло” – ДЮСШ імені Євгена Кондратовича, “бронзу” — Червоноградська ДЮСШ №1.

Організаційний комітет з проведення змагань відзначив кращих гравців: Анастасію Дячук (ДЮСШ імені Євгена Кондратовича), Анастасію Перебойчук (ДЮСШ №1 імені Петра Стуса), Владиславу Бойко (збірна Ковельської ТГ), Софію Клубук (збірна Любешівської ТГ), Софію Ярошевську (ЧДЮСШ №1), Іванну Мироненко (ВОДЮСШ).
Ігор Семенюк,
головний спеціаліст відділу у справах
молоді, фізичної культури та спорту

