Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Юні ковельські борці повернулись з нагородами з Всеукраїнського турніру

|

Нещодавно в обласній організації “Динамо” відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2007-2011 р.н., приурочений Дню Святого Миколая.

У змаганнях взяли участь 15 команд з Сумської, Тернопільської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Волинської областей та міста Києва.

Вихованці ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса показали високі результати. Зокрема, перші місця у своїх вагових категоріях завоювали: Анна Поляк (39 кг), Олександра Малашевська (54 кг), Вікторія Винокурова (61 кг), Давид Андріюк (71 кг).

Друге місце виборола Юлія Карпук (46 кг), треті — Дарина Онишкевич (42 кг), Дарина Рижко (50 кг), Назар Карпук (48 кг).

Учасники турніру отримали подарунки від департаменту молоді та спорту Луцької міської ради, Федерації боротьби вільної м. Луцька за підтримки Волинської ФСТ “Динамо” України.

Команду до змагань готував тренер Олег Стус.

ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту