Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Юні ковельські борці повернулись з нагородами з Всеукраїнського турніру

|

У Луцьку пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших, присвячений Дню захисту дітей. У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса.

У ваговій категорії 39 кг Поляк Анна зійшлась в поєдинку з бронзовою чемпіонкою України і у фіналі виборола перемогу.

Карпук Юлія (вагова категорія 46 кг) та Малашевська Олександра (вагова категорія 54 кг) стали срібними призерами чемпіонату, а Карпук Назар (вагова категорія 42 кг) та Винокурова Вікторія (вагова категорія 58 кг) – бронзовими.

Команду до змагань готував тренер Олег Стус.

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо подальших успішних виступів.

 

Віталій Волосюк,

Директор ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту