телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • З 24 лютого по 31 березня працівниками ЦНАП прийнято більше тисячі документів

З 24 лютого по 31 березня працівниками ЦНАП прийнято більше тисячі документів

|

У Ковелі Центр надання адміністративних послуг було створено рішенням міської ради від 28.03.2013 року № 36/55.

Нині управління ЦНАП – один з тих підрозділів, які не припиняли роботу з відвідувачами за жодних обставин. Чи карантин, у зв’язку з поширенням коронавірусу, чи початок війни, працівники Центру вміють адаптуватися до роботи з громадянами.

Вони одні з перших долучилися до вирішення гуманітарних питань з моменту оголошення воєнного стану: забезпечення гарячим харчуванням бійців територіальної оборони, переміщення осіб до кордону, робота волонтерами в центрах благодійної допомоги для переселенців, допомога волонтерським організаціям, оформлення документів для ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, денні та нічні чергування на гарячій лінії міського голови, робота в штабі гуманітарного спілкування та ін..

З другого березня управління ЦНАП долучилося до чат боту «Турботник», за допомогою якого можна знайти тимчасову домівку або необхідні речі через Центри надання адміністративних послуг.

З 24 лютого по 31 березня працівниками ЦНАП прийнято більше тисячі пакетів документів з таких послуг: зняття з реєстрації місця проживання, довідка про реєстрацію місця проживання, видача свідоцтва про шлюб (шлюб за добу), різного виду соціальних допомог та ін..

 

Управління ЦНАП

 

 

 


© Ковельська міська рада.