• Головна
  • Новини
  • З міста-партнера Барзінгхаузена передали гостинці для юних ковельчан

З міста-партнера Барзінгхаузена передали гостинці для юних ковельчан

|

Діти, які опинилися в складних життєвих обставинах та діти з сімей опікунів отримали подарунки від німецького міста-партнера Барзінгхаузена. В коробках -дбайливо запаковані продукти харчування, засоби гігієни, одяг.

Збір коштів організувало благодійне товариство «Допомога дітям Ковеля», незмінним керівником якого уже понад двадцять п’ять років є Лілія Бішофф.

 

 

“У теперішній непростий час це — неабияка допомога, адже багато хто з батьків залишився без роботи. Вдячні благодійникам за те, що вони не стоять осторонь, а підтримують наші родини. Ми вражені безмірною людяністю та добротою наших друзів з-за кордону”, – каже начальник служби у справах дітей Жанна Вельма.

 

 

До слова, нещодавно міський голова Ігор Чайка зустрічав групу юних ковельчан, які повернулися з Барзінгхаузена. В перші дні війни їх запросили наші партнери. Вони жили в родинах, які огорнули їх увагою, турботою та любов’ю. Німці дуже переживають за Україну. Вони готові у будь-який момент знову забрати дітей і забезпечити усім необхідним.

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.