



Щороку 15 грудня в Україні відзначають День працівників суду. З професійним святом колектив Ковельського міськрайонного суду привітав міський голова Ігор Чайка.

Ігор Леонтійович подякував працівникам установи за роботу і побажав присутнім здоров’я, щастя та сімейного затишку:
— Ваша місія — бути вартовими істини та Закону — є фундаментом демократичної держави. Хочу побажати вам мудрих та неупереджених рішень для захисту прав та свобод громадян та утвердження справедливості. І нехай у вашому колективі панують злагода та взаєморозуміння, а у родинах та Україні — мир.

За сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у справу зміцнення законності та з нагоди свята міський голова вручив Подяки працівникам суду.
Щирі слова вітань своїм колегам адресувала й голова Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк, а також з нагоди професійного свята колектив привітали численні гості.








