



У сучасному світі цифровізація та цифрова трансформація стали ключовими інструментами розвитку ефективного управління та покращення якості життя населення. Територіальні громади, які активно впроваджують цифрові рішення, отримують значні переваги у прозорості, зручності та швидкості надання послуг.
Ковельська громада уже впевнено розвивається у цьому напрямку: електронні петиції, звернення та повідомлення, «гаряча лінія» міського голови, геопортал тощо. Такі сервіси полегшують життя мешканців.
Наступний крок — створення Стратегії цифрового розвитку та Програми інформатизації (цифровізації) Ковельської територіальної громади. Для цього необхідно сформувати робочу групу.
Ваша участь – це:
Запрошуємо активних жителів долучитись, заповнивши форму за покликанням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdrMiZzBUbrG_91pDPfoSQARd5bDXqs3DdxEvMQFrjHwQMbrw/viewform .
Заявки приймаються до 19 липня 2025 року.
Цифрова трансформація — це не просто тренд, це – необхідність, зручність та комфорт, яке ми можемо будувати разом.
Проєкт реалізується в межах Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України.
