



Міський голова Ігор Чайка повідомив про початок опалювального сезону 2024/25.
«Переходимо на зимовий режим роботи у зв’язку з пониженням середньодобової температури. Школи та садочки котельні вже почали пропалювати. З 16 жовтня увімкнуть тепло в лікарнях, закладах соціального захисту та домівках жителів громади», – йдеться у дописі мера на сторінці у Фейсбук.
