телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • “Разом до Перемоги!”: у ліцеї №10 провели благодійний ярмарок

“Разом до Перемоги!”: у ліцеї №10 провели благодійний ярмарок

Гамірно і весело сьогодні було на подвір’ї ліцею №10. Усі зібрались на благодійний ярмарок “Разом до Перемоги!”.

 

 

При цьому навчальному закладі діє табір з денним перебуванням “Капітошка”. І його директор Катерина Сомчинська й ініціювала таку благородну справу.

“Ми хочемо не просто відпочивати в таборі, а бути корисними. Тому у нас сьогодні ярмарок. Вторговані кошти перерахуємо нашим Збройним силам України. Ми готували різні смаколики, є вироби з глини, соломи. Біля кожного товару ставили ціну. Лише букетики лаванди коштували стільки, скільки покупці вважають за потрібне. До речі, квіткові композиції розкупили найшвидше”, – розповідає пані Катерина.

 

 

Кожен загін мав свою продукцію та окремий стіл. Торгували усі креативно, адже прагнули виручити якомога більше коштів.

“Діти принесли дуже багато цікавого. Найбільше було кексів, імбирного печива, розмальованого в українському стилі. Батьки постарались і діти”, – говорить керівник загону “Козачата” Оксана Павлючик.

На ярмарку побував міський голова Ігор Чайка. Він подякував організаторам за прекрасний захід, дітям — за активність і бажання зробити свій внесок у Перемогу.

 

 

Чудовими декораціями до ярмарку стали фотозони. Чимало знімків зробили біля них продавці та покупці. А атмосферу створювала ще й прекрасна українська музика.

На думку директора ліцею Максима Селівончика, ярмарок вдався: “Все пройшло дуже гарно. Така позитивна нотка в теперішній час для дітей має бути. Плануємо і майбутньому проводити подібні заходи. Хочу сказати велике спасибі директору табору Катерині Сомчинській, усім моїм колегам, дітям, батькам. Разом — ми сила!”.

Як нам повідомили, на ярмарку було зібрано понад 20 тисяч гривень.

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.