телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Йому завжди буде 30: Ковельська громада попрощалась із Героєм Петром Богданом

Йому завжди буде 30: Ковельська громада попрощалась із Героєм Петром Богданом

 

Війна вкотре нагадує про себе, забираючи найкращих. Сьогодні у Ковельській громаді провели в останню путь воїна Петра Богдана, який загинув 6 липня біля села Берестове Бахмутського району Донецької області.

Віддати шану Герою прийшли сотні людей. Живим коридором зустріли його біля рідної домівки у Ружині, де він мешкав зі своєю сім’єю. Квітами встелили йому шлях у Городильці, де він народився і виріс.

 

 

 

Від батьківської хати траурна процесія пройшла до Свято-Преображенського храму, де плакали навіть дзвони, відбиваючи сумну мелодію.

«Важко усвідомлювати, коли з життя ідуть такі молоді люди. Дивимось на фото і бачимо красивого, статного, усміхненого чоловіка. Він проходив службу у Президентській бригаді, куди завжди беруть найкращих. Війна його покликала ще у 2014 році, але він пережив пекло під Волновахою і повернувся додому. Свого часу працював на залізниці, згодом займався автомобільними перевезеннями – був далекобійником. Петру через два дні мало б виповнитись 31, але назавжди він залишиться тридцятирічним. Захищай нас, воїне, з небес. Слава Герою!», – сказав у своїй промові міський голова Ігор Чайка.

 

 

 

Скільки теплих спогадів можна почути про Петра. Світлий, добрий, хороший, життєрадісний, мудрий, розсудливий, патріот України – так про нього відгукуються його вчителі, односельчани, друзі, колеги.
Щиро співчуваємо родині. У Петра залишились батьки, дружина, донечка і син.

Героя Петра Богдана поховали на кладовищі села Городилець біля його дідуся.

Вічна пам’ять! Спочивай з миром.

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.