



Як ми розповідали на нашому сайті, з Ковеля чимало вантажів з продуктами, речами першої необхідності відправлено у центральну та східну Україну.
На ім’я міського голови Ігоря Чайки надійшла Подяка з нашого міста- партнера Сміла, що у Черкаській області. Міський голова Сергій Ананко висловлює вдячність за надану гуманітарну допомогу для жителів Сміли та переселенців, які знайшли прихисток у їх громаді.
“Надаючи допомогу у цей непростий для нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.
Ми вдячні за підтримку, яка робить нас сильнішими
Ми обов’язково переможемо!
Все буде Україна!”, – йдеться у Подяці.