



Третій четвер травня став святом вишиванки.
Сьогодні вишиванка набуває особливого значення для кожного з нас. Це — символ незламності та оберіг в протистоянні з ворогом.

Завдяки нашим захисникам у Ковелі відносно спокійно. Тож ми маємо можливість одягти цей магічний одяг. Бережемо традиції, пропагуємо своє.
Міський голова Ігор Чайка вітає усіх мешканців Ковельської громади та людей, які знайшли тут прихисток, з Днем вишиванки. Це те, що єднає нас, українців, в усіх куточках світу, а світ – з Україною. Вистоїмо, переможемо, і наша земля розквітне візерунками вишиванок.
У них ми сильні, незламні та вільні!
Все буде Україна!













