



Ковельчанин Павло Борсук разом з Артемом Четвертаком вибороли першість на чемпіонаті Європи серед молоді в каное-двійці на дистанції 1000 м. Про це інформує Федерація каное України на своїй сторінці у Фейсбук.

Друге місце посіли поляки, третє — іспанці.
Загалом понад 900 спортсменів, серед яких 43 українських веслувальники, змагались за європейські нагороди у Белграді (Сербія).
Вітаємо нашого земляка та зичимо подальших перемог!

