



Останнім часом все більше впорядкованих і доглянутих клумб стає у нашому місті.
Якщо раніше влітку перехожих радували чорнобривці, сальвії, айстри, то нині спектр сортів значно розширився. І палітра кольорів є досить різноманітною.
Барвисті насадження гармонійно доповнюють зелені зони у наших парках, прикрашають центральні вулиці міста.
Приємно, що не лише комунальні служби створюють затишок і комфорт навколо, але й чимало підприємців облаштовують квітники поряд зі своїми офісами, магазинами. Любити Ковель – це і дбати про нього.
Дякуємо усім, хто долучається до створення краси у нашому місті.















