Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Сьогодні у Ковелі відзначили досягнення обдарованих учнів та їх наставників

Сьогодні у Палаці учнівської молоді відбулась церемонія нагородження успішних учнів нашої громади та їх вчителів. Грамотами та дипломами відзначено близько ста школярів. Це юні ковельчани, які перемогли і здобули призові місця у всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах-захистах науково-дослідних робіт Малої академії наук.

Обдаровану молодь привітав із досягненнями міський голова Ігор Чайка, який побажав їм залишатися такими ж сміливими та наполегливими й продовжувати здобувати перемоги на інтелектуальній, творчій нивах.

– Ви — молоді, перспективні, перед вами — конкурентний, відкритий світ і саме за вами — наше майбутнє. Україна — це держава, яку ви будете представляти у всьому світі. І я переконаний, що ваші знання допоможуть робити це вам якнайкраще, – зазначив очільник міста.

Як підсумував Ігор Леонтійович, з такою молоддю у нас велике майбутнє: «Вірю, що їх чекає світле життя в мирній, процвітаючій країні. І саме вам будувати нашу нову державу, яка матиме достойне місце в європейській спільноті».

Вітали талановитих дітей, їх наставників заступник міського голови Наталія Маленицька, начальник управління освіти Віктор Бичковський, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук.

Нагадаємо, нещодавно міський голова видав розпорядження про виплату щомісячної стипендії міської ради 48 кращим учням закладів освіти Ковельської міської територіальної громади.

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту