Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

У Ковелі розпочались Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное

У ці вихідні Ковель приймає XXXІХ Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное. Їх традиційно приурочили до Дня машинобудівника.

16 команд — з Волинської, Київської, Одеської, Кропивницької, Донецької, Черкаської, Львівської, Рівненської та інших областей приїхали у наше місто.

Сьогодні відбулося урочисте відкриття представницького форуму. Право підняти Державний Прапор України надали бронзовій призерці чемпіонату світу серед юніорів, ковельчанці Олександрі Шворак.

Серед гостей — міський голова Ігор Чайка, директор Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Авраменко, президент Волинської федерації веслування на байдарках і каное Андрій Шевчук, віцепрезидент федерації каное України Андрій Маслюк, головний суддя Петро Магир.

Приїхав підтримати команду, в якій виступає і його син, мер нашого міста-партнера Сміли — Сергій Ананко.

Особливо тепло привітали спортсменів з Бахмута та Маріуполя, які нині тренуються у Полтаві.

До присутніх звернувся міський голова Ігор Чайка, який пригадав, як ковельські спортсмени зробили неймовірне на чемпіонаті світу з веслування на човнах “Дракон” в Таїланді: фінішували практично у затопленому човні, на очах публіки, яка не вірила, що це можливо.

Україна — держава незламних, сильних духом, мужніх і непереможних людей. Гордий, що саме мешканець нашого міста Дмитро Назарук був капітаном цього екіпажу. Це — прекрасний приклад того, як треба йти до перемоги та формувати характер.

Бажаю всім учасникам успіхів, попутного вітру та легкої води”, — сказав мер.

Запливи тривають. Тренери, спортсмени, які з’їхалися до Ковеля, високо оцінюють підготовку і проведення заходу.

За словами тренера Володимира Троцюка, цьогоріч змагання зібрали рекордну кількість учасників — більше 400 спортсменів. Наше місто представляють 70 вихованців КЗ КДЮСШ імені Євгена Кондратовича та Ковельського філіалу ОСДЮСШОР “Олімп”.

Організатори висловлюють вдячність всім, хто долучився до проведення змагань, і запрошують вболівальників підтримати спортсменів.


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту