Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Ковельська громада підготувала чимало подарунків для військових

Ковельська громада продовжує підсилювати військових. Нагадаємо, що в останні дні 2023 року отримали чимало корисного, частина якого допоможе протистояти ворогу, а інша – покращити буденний побут.

Зокрема, 210 FPV-дронів, які будуть доправлені на схід  згідно запитів захисників. Загальна вартість закупівлі – майже 2,8 мільйона гривень.

 

 

Їде до наших бійців також автівка. Для потреб 100 окремої бригади Сил територіальної оборони придбали спеціалізовану машину з рефрижератором Mercedes-Benz Sprinter. Вартість – 1 150 000 гривень.

Хлопці з ковельського батальйону використовуватимуть автомобіль-холодильник для зберігання продуктів. Він має об’ємну камеру з можливістю поділити її на «морозилку» та холодильник.  Рефрижератор може працювати як від двигуна, а також від стаціонарного джерела живлення.

 

 

Військовослужбовці волинського підрозділу Національної гвардії України прозвітували, що за кошти  субвенції  Ковельської міської ради 2, 5 мільйона гривень,  придбали 11 професійних дронів з тепловізором DJI Mavic 3T.

Третя окрема штурмова бригада  спрямувала субвенцію від нашого міста, пів мільйона гривень, на купівлю квадрокоптерів Mavic 3 PRO Fly More Combo.

За словами міського голови Ігоря Чайки,  у найближчі дні буде  оголошено тендер ще на 250 FPV-дронів, 100 з яких – з системою нічного бачення,  на 30 «мавіків», 10 з яких – з тепловізором.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту