



Бій під Крутами – це про незламність українців. 106 років тому на підступах до Києва кількасот воїнів та студентів затримали армію Муравйова, яка переважала їхні сили майже вдесятеро. Ворог «не взяв» Київ за три дні. Ні тоді, ні зараз.

На початку ХХ століття зовсім юні хлопці утримали столицю на час, необхідний для укладання Берестейського миру. Молода Українська держава отримала міжнародне визнання незалежності та допомогу союзників.
Наша молодь завжди залишалась у перших лавах оборони рідної землі – і в часи УНР, і нині.
Сьогодні у публічній бібліотеці відбувся тематичний захід, приурочений тогочасним подіям, який підготували учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять молодих юнаків, які віддали життя за Україну понад 100 років тому, і тих, хто поліг за її незалежність й територіальну цілісність у наші дні.
Зараз подвиг воїнів Крут відгукується по-особливому. Бо так само мужньо Герої сучасності боронять українські землі від pocійcької навали. На жаль, сьогодні знову гине цвіт нації, молоді люди, які заради перемоги віддають найцінніше – свої життя…

А 29 січня назавжди буде для нас Днем подвигу та прикладу для майбутніх та нинішніх поколінь. Це – День надії і любові до своєї країни, День пам’яті Героїв Крут.
Слава Україні! Героям слава!








