



Сьогодні з ініціативи Молодіжної ради при міському голові у парку імені Тараса Шевченка започаткували Алею Героїв. Було висаджено 15 дерев – горобину, клен, черемху.

Кошти на придбання саджанців отримали завдяки участі у проєкті «Підтримка Молодіжних рад», що фінансується однією із Програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
Міський голова Ігор Чайка, який доєднався до хорошої справи, зазначає:
– Дуже добре, що у Ковелі ми маємо таких активних, патріотичних хлопців та дівчат, які зацікавлені, щоб місто розвивалось, змінювалось. Надзвичайно важливо, що вони бережуть пам’ять про наших Захисників. Велике їм спасибі за це.




