



Сьогодні від Ковельської громади для 100-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ України ЗСУ передали необхідні засоби для зв’язку.

Цього разу з Ковеля на схід, де воїни тримають оборону, поїдуть:
системи супутникового зв’язку Starlink Ethernet adapter V2 – 23;
планшети Lenovo Tab M10 – 7;
маршрутизатори MikroTik – 19;
IP телефони GrandSteam – 15.
Нехай служить.
Міський голова Ігор Чайка подякував від імені ковельчан захисникам. Та запевнив, що кожен запит, який надходить від військових, опрацьовується і формується нова партія допомоги.

До слова, найближчим часом очікуємо для потреб «сотки» антени для рацій, радіостанцій, блоки багатоканальної швидкої зарядки.
Підтримуємо і далі – до Перемоги.
