телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Чергова благодійна допомога прибула у ці дні у Ковель від наших міст-партнерів з Німеччини та Польщі

Чергова благодійна допомога прибула у ці дні у Ковель від наших міст-партнерів з Німеччини та Польщі

Від початку повномасштабного російського вторгнення на територію України важко підрахувати скільки усього необхідного ми отримуємо як для військовослужбовців, які боронять рідну землю від окупантів, так і для українських сімей, що постраждали внаслідок воєнного вторгнення російської армії.

Вантажі, які прибувають у Ковель, спрямовуємо у пункти прийому, які знаходяться у ліцеї №1 (вул. Незалежності, 29), ЗЗСО №2, (вул. Сухомлинського, 2), КДЮСШ імені Євгена Кондратовича (бульвар Лесі Українки, 9), Палаці культури імені Шевченка (вул. Володимирська, 124), Палаці учнівської молоді (вул. Незалежності, 100), а також  Ковельському міськрайонному осередку Товариства Червоного Хреста, де працює волонтерський центр (вул.Грушевського, 12).

Саме сюди було доставлено гуманітарну допомогу з німецького міста Вальсроде, з польських – Ленчна та Бжег-Дольний.

 

 

 

 

 

Наші друзі збирають усе найнеобхідніше на сьогодні – від продуктів харчування до медикаментів та дитячого одягу.

Зокрема, ковельчанка Тетяна, яка щойно повернулась з Бжега-Дольного, розповідає, що бургомістр цього міста Павел Пірек особисто багато робить, аби допомогти ковельчанам та усім українцям. Вони щойно передали вантаж і уже готують новий. Особливо багато працює над цим і колектив ліцею ім. М. Оссолінського, який давно товаришує з вчителями та учнями одинадцятого ліцею, що в Ковелі.

 

 

 

 

Здається, що у ці дні нам хоче допомогти весь світ. Люди самі звертаються до нас з різних країн. Зокрема, нещодавно велику партію ліків, продуктів харчування, засобів гігієни ми отримали від української діаспори в Німеччині, німецько-українського товариства Рейн-Некар, керівник Марія Мельник.

 

 

 

Міський голова Ігор Чайка постійно спілкується з мерами наших міст-партнерів.  Вони виявляють неабияку турботу та бажання допомагати. І чимало уже зробили для нас.

“Ми щиро дякуємо за організацію гуманітарних поставок нашим партнерам, водіям, перевізникам, координаторам, волонтерам та усім милосердним громадянам за сприяння, підтримку і допомогу Україні у боротьбі з агресором”, – зазначає Ігор Чайка.


© Ковельська міська рада.