



У Ковелі відсьогодні, 16 травня, не вмикатимуть вуличне освітлення. Такі заходи у громаді запроваджують з метою зниження навантаження на об’єднану енергетичну систему України, яка має значний дефіцит, спричинений обстрілами російською федерацією об’єктів енергетичної інфраструктури.

Також в усіх областях України діють графіки погодинних відключень електроенергії. Детальніше за посиланням: