телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Дякуємо Міхаелю Хааке та всім, хто долучився до збору та передачі гуманітарної допомоги, що надійшла з міста Вальсроде

Дякуємо Міхаелю Хааке та всім, хто долучився до збору та передачі гуманітарної допомоги, що надійшла з міста Вальсроде

272 день триває повномасштабна війна. Весь цей час ми відчуваємо підтримку і отримуємо допомогу від наших закордонних партнерів.

Постійно на зв’язку з Ковелем великий друг нашого міста, голова благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” з німецького Вальсроде Міхаель Хааке.

 

Він постійно цікавиться, чим може бути корисним, що нам необхідно. Він збирає необхідні кошти, допомогу, сам вантажить фури і відправляє їх в Україну. Він щодня працює на нашу Перемогу.

Днями ми отримали черговий гуманітарний вантаж з Вальсроде. Це — генератор, продукти харчування, засоби гігієни, флісові светри для наших захисників.

 

“Кожна така допомога – це неоціненний внесок у підтримку життєдіяльності громади та забезпечення необхідним військовослужбовців. Ковельчани завжди будуть вдячні усім, хто наближає нашу перемогу, усім, хто підтримує Україну у цей складний час. – зазначає міський голова Ігор Чайка.Спасибі тобі, Міхаелю. Ти давно став ковельчанином. Ми знаємо як тобі болить все те, що нині відбувається в Україні. Нехай твої доброта і щедрість повернуться до тебе сторицею”.

 

 


© Ковельська міська рада.