телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ігор Чайка поспілкувався з бургомістром та депутатами міської ради Барзінгхаузена

Ігор Чайка поспілкувався з бургомістром та депутатами міської ради Барзінгхаузена

Учора, 24 березня, міський голова Ігор Чайка взяв участь у засіданні міської ради Барзінгхаузена. Наші німецькі партнери своє зібрання присвятили Україні. Їх цікавило, як нині живе наша країна, яка ситуація у нашому місті.

“Сьогодні минає місяць як розпочалась війна. Це – місяць героїчного спротиву, місяць єдності, місяць надії. Кожен з нас не міг уявити, що у 21 столітті будуть знищувати наших людей, руйнувати наші міста, будуть гинути наші діти. Напевно ви бачили, на що російські окупанти перетворили Маріуполь, Харків, Чернігів…У кожному місті і селі ми хоронимо наших військовослужбовців. Четверо ковельчан загинули, захищаючи свою державу,”- сказав Ігор Чайка.

 

 

Депутати міської ради Барзінгхаузена разом з Ковельським міським головою вшанували пам’ять українців, чиї життя обірвала ця жахлива війна.

Війна, яка зруйнувала сотні доль, роз’єднала тисячі родин, перекреслила наші плани і мрії.

Як зазначив мер, ми планували розбудовувати Ковель, а тепер ми щодня молимось, щоб ракети не влучили у наші будинки, щоб не гинули наші люди.

Цей непростий час показав, хто є хто. На щастя, маємо хороших друзів, партнерів в Польщі, Литві, Німеччині, які з першого дня війни нас підтримують.

Ігор Чайка подякував бургомістру Хеннінгу Шуеннгофу, депутатам, усій громаді Барзінгхаузена за їх великі серця, доброчинність, вияв солідарності з українським народом.

 

 

 

“Ми дуже цінуємо все, що ви робите для нас. У Ковель з Барзінгхаузена уже надійшло дві фури з медикаментами, одягом, продуктами, засобами гігієни, обладнанням для рятувальників. Ми отримали дві пожежні машини. Також майже 50 ковельських дітей ви прихистили у себе. Я знаю, що ви організовуєте їм цікаві екскурсії, розваги. За що вам велике спасибі”, – наголосив міський голова.

Слова підтримки висловили німецькі партнери. Хеннінг Шуеннгоф, депутати міської ради у своїх промовах наголошували, що вони і надалі будуть усіляко допомагати Україні та Ковелю та поглиблювати наші дружні відносини.

 


© Ковельська міська рада.