телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Його життя обірвала війна: ковельчани віддали останню шану Герою Юрію Шевчику

Його життя обірвала війна: ковельчани віддали останню шану Герою Юрію Шевчику

Довгих одинадцять місяців триває війна. Ми продовжуємо платити за свободу і незалежність високу ціну. Багатьох посмішок ми вже не побачимо, з багатьма людьми не привітаємося. Ці люди житимуть у нашій пам’яті.

Сьогодні ковельчани попрощались з військовослужбовцем Юрієм Шевчиком. Він загинув 15 січня біля села Кліщіївка, що неподалік Бахмута. 31 грудня йому виповнилось 43 роки. Життя лише набирало обертів, але його обірвала війна — безжальна, страшна, жахлива.

 

 

Ковельчанин закінчив юридичний факультет Волинського національного університету. Так склалось, що Юрій не працював за фахом. Він займався виготовленням меблів, ремонтом автомобілів, мав золоті руки.

Юрій Васильович у перші дні повномасштабного вторгнення отримав повістку. Воював на багатьох напрямках. У Ковелі його підтримували рідні — мама, тато, сестра, чоловік якої теж на фронті. Вони чекали його вдома, але не судилось.

“Юрій був людиною з великої букви. Він швидко завоював авторитет серед побратимів. Його поважали всі. Колеги – за те, шо був надійним, мав добре серце, керівництво — за відданість військовій присязі. Сьогодні ми прощаємось з нашим Героєм. Юрій воював за свою родину, за кожного з нас, за нашу Україну. Низький уклін рідним і близьким”, – сказав міський голова Ігор Чайка під час громадянської панахиди.

 

Приїхали провести військовослужбовця його товариші. Командир взводу Олександр Барладян пригадує, що ще зовсім недавно з Юрієм пили каву: “Він посміхався, був веселим. Ми розмовляли на різні теми — про життя, майбутнє. Він був дуже надійним. Всі завдання виконував без жодних вагань. На нього можна було покластись в будь-якій ситуації. А сьогодні ми уже прощаємось з Юрієм”.

Поховали Юрія Шевчика на Алеї Героїв на міському кладовищі.

Вічна пам’ять і слава Герою!


© Ковельська міська рада.