телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Керівники міста подякували педагогам за працю та волонтерську діяльність

Керівники міста подякували педагогам за працю та волонтерську діяльність

Сьогодні міський голова Ігор Чайка та його заступник Наталія Маленицька зустрілись з керівниками закладів освіти

Завершується навчальний рік. Він видався дуже складним. Мер засвідчив свою повагу і подякувати за те, що усі педагогічні колективи гарно спрацювали та активно долучились до волонтерської роботи.

 

 

 

“Ви мали велике навантаження щодо прийому біженців. Спасибі, що взяли на себе цю ношу. Ви – надійний тил не лише нашого міста, але й країни. Завдяки підтримці кожного з нас та Збройним силам України ми дочекаємось перемоги і повернемось до звичного життя”, – сказав Ігор Чайка.

Міський голова повідомив, що у громаді найближчим часом планують відкрити кілька дитсадків, які є безпечними та мають укриття.

 

 

Наталія Маленицька також говорила про важливу місію ковельських педагогів під час війни: “Непросто було цілодобово чергувати на вокзалі, зустрічати людей, які змушені були через війну залишити свої домівки, організувати їх розселення, харчування. Втім, усі колективи справились із задачею на відмінно”.

Відзначила заступник міського голови і значний внесок освітянської родини у благодійність. У Ковелі працівники бюджетних установ зібрали близько 2 мільйонів гривень, щоб мати можливість швидко реагувати на потреби оборони міста та допомагати військовим. Майже половина цих коштів — внески колективів закладів освіти.

 

 

Завдяки цьому вдалось придбати 7 автомобілів для військових, надати допомогу місту-партнеру Бучі, закупити для наших оборонців планшети, квадрокоптер, взуття та інше.

“Спасибі за те, що ви продовжуєте професійно виконувати свою роботу — навчати дітей. Це доводиться робити онлайн, але зважаючи на ваш досвід, у ковельських освітян все добре виходить. Гарно організували дистанційні заняття і в дитсадках громади”, – підкреслила Наталія Маленицька.

Освітяни обговорили низку питань, що стосуються завершення навчального року, проведення мультипредметного тестування для випускників.

 


© Ковельська міська рада.