телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Колектив ліцею №11 допомагає Збройним Силам України

Заклади освіти Ковельської громади активно займаються волонтерством. Нещодавно колектив ліцею №11 відправив військовим генератор, солодощі та окопні свічки.

Директор Галина Сидорук розповідає, що з перших днів війни щомісяця працівники закладу акумулюють певну суму коштів, які використовують на потреби військових. Співпрацюють з окремими підрозділами, дізнаються про те, що їм необхідно, і,  по можливості, виконують замовлення.

 

Діти теж прагнуть допомогти. Кожен клас хоче бути корисним. Зокрема, учні 7-Б разом із батьками виготовили окопні свічки. 5-Г теж доєднався до хорошої справи. У коробки поклали ліки, смаколики та свої творчі роботи. А ще — синьо-жовтий стяг з побажаннями та словами вдячності нашим Героям. І це лише те, що було останніми днями.

 

 

«На війні маленьких справ не буває. Кожна наша допомога – це крок до перемоги. Все буде Україна!», – йдеться на сторінці ліцею №11 у Фейсбук .

Крім того, допомагають партнери з Бжега Дольного. Ліцей №11 уже багато років товаришує з навчальним закладом цього польського міста, мають там багато друзів, знайомих, які теж надають благодійну допомогу для України.

 

Заступник директора Юрій Стречен особисто їздить у Польщу, аби доставити зібране. Буває, сам відвозить передачі військовим, а частіше – відправляє з іншими волонтерами.

 

 

“Ми не зупиняємось. Постійно в роботі. Скільки уже наші діти зробили окопних свічок, важко й порахувати. А восени на ювілей школи ми провели потужний благодійний ярмарок, завдяки зібраним на ньому коштам, добровільним пожертвуванням учителів і небайдужих ковельчан для наших захисників купили дрон MAVIK 3. Щиро дякуємо учням, батькам та педагогам, усім, хто не лишається осторонь, активно допомагає нашій армії”, – зазначає Галина Олексіївна.

 


© Ковельська міська рада.