телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Екскаватор – технічна допомога Ковельській громаді від USAID

Екскаватор – технічна допомога Ковельській громаді від USAID

В рамках Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Ковельською міськрадою і USAID Проєктом енергетичної безпеки (ПЕБ), місто отримало екскаватор.

 

 

Щойно отриманий новий, сучасний екскаватор-навантажувач JCB допоможе оперативно усувати пошкодження тепломереж та відновлювати теплопостачання містянам.

Як розповів головний інженер ПТМ “Ковельтепло” Василь Заікін, комунальне підприємство робить все можливе, аби забезпечити безперебійне постачання тепла і гарячої води всім категоріям споживачів у цей найскладніший опалювальний сезон з часів незалежності України.

Команда теплопостачання USAID Проєкту енергетичної безпеки, своєю чергою, робить все можливе для того, щоб на основі отриманого аналізу максимально оперативно підготувати технічну специфікацію, провести тендери, здійснити необхідні закупівлі, доставити очікувану допомогу в Україну і передати її отримувачам, які забезпечать своїх споживачів очікуваними теплом.

Ковельська міська рада висловлює щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та USAID Проєкту енергетичної безпеки зокрема, за чітке розуміння потреб, моделювання та хеджування потенційних ризиків у теплоенергетиці міста, якісний організаційний та документальний супровід наданої технічної допомоги на всіх етапах – від заявки на надання технічної допомоги до її безпосереднього отримання комунальним підприємством.

Дякую нашим спеціалістам управління економічного розвитку та торгівлі Ковельського міськвиконкому за те, що участь у проєкті стала можливою й увінчалася результатом: машина для громади, вартість якої становить 2 млн 336 тис. 733 грн і яку передали USAID  у нас”, – написав на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Ігор Чайка.

 


© Ковельська міська рада.