Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковель отримав три пожежні автомобілі від німецьких міст Барзінгхаузен та Оберкохен

Ковелю німецькі міста подарували три пожежно-рятувальні машини. Дві – Барзінгхаузен, одну — Оберкохен. Автомобілі німецька сторона передала представникам Ковельського міськрайонного управління УДСНС України у Волинській області на території Польщі. Рятувальники уже доставили транспортні засоби у наше місто.

 

 

Начальник місцевого управління Володимир Войтанік каже, що нині їх служба теж потребує додаткових ресурсів і така спецтехніка їм стане у нагоді. Пожежники уже готують її до роботи.

 

 

Перевагами  автомобілів є компактність та маневреність. Вони призначені не лише для гасіння пожеж.  Мотопомпи, якими вони обладнані, можуть відкачувати воду з підтоплених територій.

Поповнення автопарку допоможе вогнеборцям швидко та оперативно реагувати на надзвичайні ситуації, проводити невідкладні роботи в осередках пожеж, їх гасіння та надавати допомогу мешканцям громади під час паводків.

Оглянути машини приїхав заступник міського голови Віктор Жигаревич. На його переконання, така допомога є важливою для громади.

“Хочеться подякувати нашим німецьким друзям за те, що вони прагнуть нас підтримати, знаходять для цього можливості та ресурси”, – зауважив Віктор Жигаревич.

Два автомобілі  залишаться у користуванні  пожежників,  один – отримає  у  КП «Добробут».

Нещодавно наше місто-партнер Барзінгхаузен також передало для потреб рятувальників генератори, мотопомпи, гідравлічні установки, каски, черевики, спеціальний одяг для пожежогасіння.

 

 © Ковельська міська рада.