телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ковель підтримують польські міста-партнери. На знак солідарності на приміщеннях міських рад вивішено Державні Прапори України.

Ковель підтримують польські міста-партнери. На знак солідарності на приміщеннях міських рад вивішено Державні Прапори України.

Сьогодні на адресу міського голови надійшли листи від бурмістрів м. Ленчна Лєшека Влодарскі та Бджега Дольного Павла Пірека. На знак солідарності на приміщеннях міських рад вивішено Державні Прапори України.

“Шановний міський голово Ігор Чайка, шановні мешканці Ковеля, наші друзі!
Сталося те, чого боявся весь цивілізований світ. Росія напала на незалежну і демократичну Україну. Сьогодні ми солідарні з нашими сусідами, особливо з жителями та владою нашого міста-партнера Ковеля. Запевняю вас, дорогі друзі, що ми надамо вам необхідну допомогу та підтримку. Ви можете розраховувати на нас! Разом із жителями Ковеля та інших міст, селищ та сіл України, ми однозначно кажемо Ні війні та окупації, яка несе з собою людську драму, насильство та смерть. Хай живе вільна Україна!”, – йдеться у листі бурмістра Бжега Дольного Павла Пірека

“Дорогі друзі! Від імені місцевої влади та мешканців міста Лєнчна висловлюємо Вам та всій громаді дружнього міста Ковель глибоке співчуття, підтримку, солідарність та єдність у важкі, болючі та водночас історичні моменти, в яких зараз перебуває Україна. Одночасно висловлюємо нашу готовність допомогти Ковелю у будь-якій ситуації, коли виникне така потреба” – пише бурмістр міста Лєнчна Лєшек Влодарскі.


© Ковельська міська рада.