Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковель прийняв черговий гуманітарний вантаж від німецьких друзів з міста Барзінгхаузена

Друга фура з гуманітарним вантажем приїхала з міста Барзінгхаузена. Нещодавно наші німецькі партнери передали у Ковель два пожежно-рятувальні автомобілі.


Міський голова Ігор Чайка дякує меру Хеннінгу Шуенхофу та усій громаді за таку допомогу, благодійному товариству “Допомога дітям України” та особисто Лілії Бішофф.

“Сьогодні нам, як ніколи, важливо знати, що ми маємо до кого звернутися за допомогою у такий непростий для нашої країни час. Поки в нас є підтримка – з нами завжди буде віра і надія на перемогу”, – зазначає Ігор Чайка.

Серед речей, які надіслали наші друзі – медичні препарати, продукти харчування, засоби гігієни, одяг.


Усе було розвантажено в одному з волонтерських центрів, що діють у нашому місті. Кожного дня він приймає та обслуговує близько 40 родин евакуйованих громадян та піклується, аби гості нашого міста почувались, як вдома. Їм надається продуктовий, гігієнічний набори, а також можливість отримати усі необхідні речі для проживання.

“Не забуваємо українців, які перебувають у гарячих точках нашої країни. Ми уже відправили вантажі з допомогою у Київ, Харків, Суми, Охтирку, Смілу”, – розповідає керівник центру Віра Федосюк.

З початком війни у Ковелі запрацювали відразу кілька центрів допомоги військовослужбовцям, вимушеним переселенцям та іншим категоріям громадян, які її потребують.

Вони діють у КДЮСШ імені Євгена Кондратовича (бульвар Лесі Українки, 9), Палаці культури імені Шевченка (вул. Володимирська, 124), Палаці учнівської молоді (вул. Незалежності, 100), а також Ковельському міськрайонному осередку Товариства Червоного Хреста (вул. Грушевського, 12).


© Ковельська міська рада.