телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковельчани гуртуються заради перемоги

Війна, яка сьогодні йде в Україні, згуртувала ковельчан. Чимало людей записуються до тероборони, волонтерами, кожен допомагає чим може.

Микола Маркевич навчається у Волинському національному університеті. Сьогодні він з друзями прийшов до міської ради насипати пісок у мішки і формувати з них захисну перешкоду. Про це він нам розповів під час чергового сигналу тривоги, який лунав у місті. І в цей час всі спустились в укриття.

 

 

Багато ковельчан допомагали у цей день наводити лад у підвалі нашої лікарні. Для кожного знайшлася робота. Зносили меблі, прибирали. Зокрема, Галина каже, що записалась до тероборони і тепер слідкує за усіма повідомленнями, тому вона тут.

 

 

 

Черги були біля об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Чоловіки прийшли записуватись добровольцями у наше військо. Секретар міської ради Оксана Багнова разом з колегами та усіма охочими організували для них гарячий чай та бутерброди.

Працівники виконкому, депутати міської ради, волонтери уже другий день поспіль плетуть сітки і запрошують долучатися до цієї справи завтра та у неділю.

 

 

 

І це ще далеко не повний перелік того, що роблять наші люди у цей складний для держави час.

Міський голова Ігор Чайка дякує усім небайдужим і запрошує мешканців громади до спільної праці. Разом – до ПЕРЕМОГИ!

Разом МИ — велика сила.

Принагідно нагадуємо, щоб записатися на військову службу за контрактом до 54 окремого батальйону територіальної оборони (в/ч А7063, можна на вулиці Драгоманова, 17.

Попередньо зателефонуйте на номер їхньої гарячої лінії:
(068) 626 88 22

 


© Ковельська міська рада.