телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ковельчани мають споживати якісну та недорогу питну воду

Ковельчани мають споживати якісну та недорогу питну воду

Чергове засідання виконкому розпочалось з урочистого моменту. Сьогодні свій день народження відзначає Алла Вальчук. Тож перший заступник міського голови Тарас Яковлев адресував їй щирі зичення з нагоди свята від колег.

Потому перейшли до розгляду питань порядку денного. З-поміж іншого йшлося про реалізацію державної політики у сфері питної води та питного водопостачання, підвищення якості послуг, що надаються населенню.

Варто зауважити, що частину жителів нашого міста питною водою забезпечує „Рівненська дистанція водопостачання” ПАТ „Укрзалізниця”. В основному тих, які мешкають у мікрорайоні Ковель-2. Містяни споживають цю воду за ціною понад 27 гривень за 1мᶾ .

При тому, тариф в управління водопровідно-каналізаційного господарства „Ковельводоканал” у два з половиною рази менший — 11 гривень 46 копійок.

Перший заступник міського голови вважає це несправедливим. На його думку, на ситуацію можна буде вплинути, коли цю послугу надаватиме міське підприємство.

– Ми хочемо забрати повністю усі мережі водопостачання у комунальну власність громади і дати рівні можливості усім ковельчанам – споживати якісну та відносно недорогу воду, – наголосив посадовець.

Тарас Яковлев одразу дав доручення керівникам структурних підрозділів. Зокрема, юридичного відділу та управлінню капітального будівництва і житлово-комунального господарства підготувати лист до керівництва ПАТ „Укрзалізниця” щодо передачі мереж водопостачання у комунальну власність міста.

Також управління капітального будівництва і житлово-комунального господарства спільно з відділом з питань цивільного захисту та екологічної безпеки повинні організувати роботу щодо здійснення аналізу питної води, якою забезпечують людей два підприємства.

Крім того, на сьогодні кілька будинків на вулицях Чайковського, Косачів, Кониського, Чубинського технічно можливо підключити до міської мережі водопостачання. Для цього необхідні кошти. Пропозиції з цього приводу має надати фінансове управління.

Члени виконкому схвалили прогноз бюджету Ковельської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Його презентувала начальник фінансового управління Валентина Романчук.

Як вона зазначила, цей документ розроблено відповідно до резолюції Кабінету Міністрів.

За розрахунками фінансистів власні доходи територіальної громади у 2022 році становитимуть – 539 мільйонів гривень, у 2023 — 578 і в 2024 році — 608 мільйонів.

На засіданні прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування. Інформації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Ковельської міської територіальної громади на 2021 рік за за І півріччя та роботу управління соціального захисту населення взято до відома.


© Ковельська міська рада.