телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковельчани поїхали до наших друзів у Німеччину

Учора, 4 березня, майже п’ятдесят юних ковельчан відправились у Барзінгхаузен, що у Німеччині. Там вони житимуть в родинах, які уже готові їх зустрічати. Чимало для цього зробила голова благодійного товариства “Допомога дітям Ковеля” Лілія Бішофф.

Міський голова Ігор Чайка побажав дітям щасливої дороги.

 

 

“Там,  у Німеччині, вам  буде спокійніше та безпечніше. А Ковель та Україна чекатимуть вашого якнайшвидшого повернення. Головне, щоб у нас настав мир”, – сказав мер.

Потому по відеозв’язку Ігор Чайка поспілкувався з бургомістром Барзінгхаузена. Генніг Шюнгоф каже, що зараз усі мешканці їх міста згуртувались і теж прагнуть допомогти друзям з України. Наразі вони готують гуманітарний вантаж для Ковеля.

У свою чергу очільник Ковеля подякував бургомістру та усім жителям за таку неймовірну підтримку, адже це так важливо у ці надскладні дні випробувань для нашої країни.

 

Сьогодні  велика група дітей зі своїми мамами та бабусями поїхали у наше місто — партнер у Німеччині Вальсроде. Назустріч їм до Хелма під’їжджає голова благодійного товариства “Допомога дітям України” Міхаель Хааке. Він і супроводжуватиме далі ковельчан.


© Ковельська міська рада.