Skip to main content
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Ковельська громада провела в останню путь захисника України

Клята війна обірвала життя ще одного нашого земляка. Сьогодні ковельчани попрощались з Дмитром Ягодою. Він загинув 15 травня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Довгеньке Ізюмського району Харківської області.

У Свято-Благовіщенському соборі відбулась панахида за військовослужбовцем. Тоді жалобна процесія пройшла на площу Героїв Майдану.

 

«Знову сумна подія зібрала нас разом. Ми проводимо в останню путь нашого Героя. Дмитро з багатодітної родини. Також у Збройних силах України служить його брат, якому дозволили приїхати, і він сьогодні разом з нами. Спасибі батькові Вікторові Степановичу за таких синів. Глибоке співчуття всім рідним і близьким. Ми повинні зробити все, щоб ці жертви не були марними. Щоб Україна, за яку поклали життя наші хлопці, була такою, про яку вони мріяли”, – сказав міський голова Ігор Чайка.

 

Дмитру Ягоді нещодавно виповнилось 45 років. У Збройні сили України пішов добровольцем: мав хорошу підготовку, у минулому служив у спецназі. У нього залишився син Роман.

Вічна пам’ять Героєві!

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.