телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ковельська громада з державного бюджету отримала пів мільйона гривень для поліпшення умов в стаціонарному відділенні

Ковельська громада з державного бюджету отримала пів мільйона гривень для поліпшення умов в стаціонарному відділенні

Нещодавно ми повідомляли, що Ковельська міська рада стала учасником пілотного проєкту «Розвиток соціальних послуг», який реалізовує Міністерство соціальної політики України,

Понад пів мільйона гривень з державного бюджету громада отримала на послугу «Догляд стаціонарний». Її надає територіальний центр соціального обслуговування м. Ковеля.

Відділення стаціонарного догляду знаходиться на вул. Відродження, 12а. Воно розраховане на 25 людей. Нині там проживає 20 осіб.

Для підопічних облаштовано 11 житлових кімнат, мають вони у своєму користуванні кімнату відпочинку. Є 4 санвузли, 3 душових. Крім того, функціонує карантинне відділення з окремим входом та санітарним вузлом.

Завдяки участі в проєкті з’явилась можливість поліпшити умови проживання, осучаснити дизайн приміщення.

За кошти державного бюджету проведено поточний ремонт їдальні, коридорів, укладено плитку на підлозі, замінено вхідні двері, двері у санвузли.

Також закуплено ліжка,  тумбочки, тюль, ковдри, подушки, покривала, постільну білизну, рушники, одяг та взуття для підопічних.

Основне завдання, яке щодня ставиться перед колективом — забезпечення належних умов проживання людей, надання якісної медичної допомоги, вдосконалення реабілітаційного процесу.

Ми дбаємо, аби нашим підопічним у стаціонарному відділенні було комфортно та затишно. Намагаємось зігріти теплом, додати надії та радості у їх повсякденне життя.

Діана ВОЗНА,

директор територіального центру соціального обслуговування

(надання соціальних послуг) м. Ковеля.


© Ковельська міська рада.