Перейти до основного вмісту
телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019 Повідомити про проблему

Ковельський каноїст Павло Борсук здобув “золото” на чемпіонаті Європи

Ковельчанин Павло Борсук разом з Артемом Четвертаком вибороли першість на чемпіонаті Європи серед молоді в каное-двійці на дистанції 1000 м. Про це інформує Федерація каное України на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Друге місце посіли поляки, третє — іспанці.

Загалом понад 900 спортсменів, серед яких 43 українських веслувальники, змагались за європейські нагороди у Белграді (Сербія).

Вітаємо нашого земляка та зичимо подальших перемог!

 

 


Ковельська міська рада, лого футер
© Ковельська міська рада.
Перейти до вмісту