телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Ковельський ліцей №11 передав на передову сотню сонячних зарядних пристроїв

Ковельський ліцей №11 передав на передову сотню сонячних зарядних пристроїв

У ліцеї №11 уже четвертий місяць виготовляють зарядні пристрої для ЗСУ, які працюють завдяки сонячній енергії.

 

Адже кожен із нас розуміє, як важливо рідним почути від батька, сина, чоловіка, які воюють на передовій, звістку по те, що він живий, здоровий, у нього є все необхідне.

Воїни також хочуть знати новини з рідної домівки. Втім, на фронті досить часто немає можливості підзарядити від електромережі мобільні телефони, рації, повербанки.

Працівники одинадцятого ліцею зібрали значну суму грошей, за які купують сонячні панелі. Разом із партнерами з м. Бжег Дольний, зокрема з Якубом Лукойко, доставляють їх з Німеччини.

 

 

Для виготовлення пластикових деталей придбали 3D-принтер. Вчитель трудового навчання Роман Понедільник, фізичної культури Роман Жук та інженер комп’ютерних класів Віталій Мельничук перетворюють панелі в зарядні пристрої.

Вчителі обслуговуючої праці Тамара Хавіна та Світлана Олексюк шиють для них переносні сумки.

 

 

На днях була передана на схід сота зарядна сонячна панель. Географія відправлень досить широка. Про роботу наших колег знають бійці ЗСУ – телефонують. Потреба в пристроях досить суттєва. Підтримує цю хорошу справу і Ковельська міська влада.

 

 

Переконані, що всі разом допоможемо воїнам якнайшвидше вигнати ворога з нашої землі і святкуватимемо нашу бажану Перемогу!

Молимо Бога, щоб всі, хто боронить нашу країну, повернулися додому живими і здоровими.

Тримаємо стрій і віримо в ЗСУ! Слава Україні!

Колектив ліцею №11


© Ковельська міська рада.