телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Мешканці землі Саар передали у Ковель понад 10 тонн гуманітарного вантажу

Мешканці землі Саар передали у Ковель понад 10 тонн гуманітарного вантажу

Учора, 8 березня, у наше місто надійшов гуманітарний вантаж з Німеччини. Його допоміг зібрати колишній ковельчанин Олександр Буксманн, який уже 20 років є мешканцем землі Саар.

“Це — неподалік Люксембурга. Люди там згуртувались і те, що вони роблять просто неймовірно. У Німеччині створено спеціальний фонд “Help FIA” для допомоги Україні”, – розповідає Олександр.

Наш земляк нині роботу координує в Ковелі. А його сини Олександр та Богдан організовують її в Німеччині. Фонд приймає заявки від Ковельського Товариства Червоного Хреста і по можливості старається їх виконати.

“У Німеччині ми ні від чого не відмовляємось. Будь-хто може прийти і передати допомогу для українців. У цій вантажівці продути харчування, медичні препарати, теплий та військовий одяг, дитяче харчування, гігієнічні засоби. Загалом це понад 10 тонн”, – каже він.

 

 

 

 

Від початку війни Олександр уже втретє доставляє допомогу у Ковель. Усе привезене волонтери розвантажили на одному зі складів. Речі посортують, а потім їх доправлятимуть для військових, людей, які прибули у наше місто із зони бойових дій. Цим займатиметься волонтерський центр, який нині діє при Ковельському Товаристві Червоного Хреста.

А його керівник Людмила Стахорська дякує кожному, хто допомагає у ці важкі часи Україні.

«Хочеться низько вклонитись нашим європейським друзям і партнерам за те, що вони зараз з нами. Особливо від душі хочу подякувати Олександру та його родині. Він уже багато хорошого зробив для нашої країни і продовжує цим займатись. Це дуже важливо для нас», – зазначає Людмила Севастьянівна.

Разом до перемоги! Слава Україні!

 

 

 


© Ковельська міська рада.