телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019

Міський голова Ігор Чайка провів прийом у селі Зелена

Учора, 21 листопада, міський голова Ігор Чайка провів особистий прийом громадян у селі Зелена. На зустрічі також були присутні заступник міського голови Віктор Жигаревич, керуючий справами міськвиконкому Іван Чуліпа, староста Анатолій Борка, представники структурних підрозділів виконавчого комітету.

 

Відбулась дуже щира і відверта розмова. Мер вислухав усіх, і по можливості одразу з відповідальними працівниками намагались знайти шляхи розв’язання проблеми.

Люди просили відновити дорожнє покриття та відремонтувати тротуар на вулиці Центральній в селі Воля-Ковельська після будівництва водогону «Ковельводоканалом». Відповідна заява направлена на це підприємство, яке і має полагодити пошкоджені ділянки.

Мешканка села Зелена запропонувала облаштувати майданчик для дітвори у колишньому фруктовому саду, попередньо навівши там лад.

Надійшла ще одна хороша ініціатива – збудувати велосипедну доріжку між селами Зелена і Воля-Ковельська.
“У мирний час ми б це зробили за кілька місяців. У воєнний, як ви знаєте, Кабмін забороняє капітальні видатки. А будівництво навіть «просто доріжки з бруківки» передбачає розробку проєкту: розуміння протяжності, віддаленості від автошляху, покриття тощо. А це – кошти. Тож зараз, поки видатки заморожені, маємо намір розпочати хоча б процедуру підготовки проєктно-кошторисної документації. І головне, що мешканці готові долучитися будь-якою посильною допомогою», – роз’яснив мер на своїй сторінці у Фейсбук.

 


© Ковельська міська рада.