телефон Гарячої лінії Ковельського міського голови: 0 800 219 019
  • Головна
  • Новини
  • Міський голова Ігор Чайка зустрів юних ковельчан, які повернулись з Барзінгхаузена

Міський голова Ігор Чайка зустрів юних ковельчан, які повернулись з Барзінгхаузена

Сьогодні група ковельських дітей приїхала з Німеччини. На початку війни їх запросили наші друзі з міста-партнера Барзінгхаузена. Прийом організувало благодійне товариство “Допомога дітям Ковеля” на чолі з Лілією Бішофф.

 

Міський голова Ігор Чайка зустрів дітвору та привітав усіх з поверненням в рідне місто, Україну.

“Дуже добре, що ми маємо таких хороших друзів, які нас підтримують, допомагають. І на яких можна розраховувати у важкі часи”, – сказав він.

 

 

 

Юні ковельчани поділились враженнями, розповіли, що їх дуже гарно приймали, було багато цікавих подорожей, екскурсій, зустрічей.

До них приїжджав бургомістр Барзінгхаузена Хеннінг Шуенгоф. Родини, у яких вони жили, теж дбали, аби всі почувались комфортно і затишно. Але вже всі страшенно заскучали за рідними, друзями, своїм містом.

Світлана Оніщук та Ольга Балюк, які супроводжували групу, кажуть, що німці дуже переживають за Україну. Вони готові у будь-який момент знову забрати дітей і забезпечити усім необхідним.

А за ці два місяці всі здружились. Ковельчани і концерт організували у Німеччині, і спортивні змагання. Тож, коли настав час розставання, ніхто не стримував сліз. Мер міста теж приїхав побажати щасливої дороги своїм українським гостям.

Дуже хочеться вірити, що більше нашим дітям не доведеться шукати безпеку в інших країнах. І мир якнайшвидше повернеться в Україну.

 

 

 

 

 

 

 

 


© Ковельська міська рада.